Реєстрація доменних імен – підберемо і зареєструємо будь-яке ім’я для Вашого сайту.

Хостинг (hosting) – місце в Інтернеті для вашого сайту. Якщо Ви створили сайт і не знаєте, як і де його розмістити в Інтернеті, ми Вам допоможемо.

Індивідуальний підбір місця для Вашого сайту. Вартість хостингу визначається від обсягу Вашого сайту. Ми надамо панель управління для Вашого хостингу і надамо повну інструкцію. Вартість від 50 грн. у місяць.

Колокейшн (colocation) – послуга, яка полягає в тому, що ми розміщуємо Ваше обладнання в нашому дата центрі (ДЦ), підключаємо до електрики, забезпечуємо обслуговування і підключаємо до каналів зв’язку з високою пропускною спроможністю. Вартість даної послуги визначається виходячи від Вашого сервера (кількість юнітів, споживання електроенергії, резервне копіювання і т.д.)

Також, Ви можете взяти в оренду наші сервера (оренда виділеного сервера).

Дедікейтед (dedicated) – для Вас організуємо окрему фізичну машину, на якій Ви зможете запустити різні додатки, які не можуть співіснувати на одному сервері з іншими проектами або мають підвищені вимоги до ресурсів. Реєстрація доменних імен – підберемо і зареєструємо будь-яке ім’я для Вашого сайту.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші питання, телефонуйте 714-50-50, відділ продажів.