Наша компанія успішно працює з багатьма компаніями Харкова та України, надаючи послуги доступу до мережі Інтернет. На даний момент корпоративні клієнти є ключовим пріоритетом нашої діяльності, і ми вжили низку заходів для того, щоб Ви завжди були задоволені якістю наших послуг:

1. Ми закуповуємо найсучасніше обладнання всесвітньо відомих виробників, що дозволяє звести час простою і ремонту до мінімуму.

2. Основний спосіб підключення клієнтів – FTT-Building, на вимогу можливе підключення FTT-Home.

3.  Підключення клієнтів відбувається в максимально стислі терміни, що можливо завдяки використанню декількох технологій передачі даних. Так, якщо доступ до Інтернету Вам потрібен «на вчора», можемо запропонувати наступний варіант: на час проведення робіт за погодженням і прокладання оптичних ліній зв’язку ми підключаємо Вас за допомогою партнерських мереж, а потім переносимо на свою технічну площадку. І це тільки один варіант з безлічі можливих!

4.Спілкування з клієнтами у нас максимально персоналізоване – при підписанні договору клієнт знайомиться з персональним менеджером, який досконально володіє всією необхідною інформацією – способом підключення, технічні характеристики обладнання в даному сегменті мережі, історії платежів та ін. В разі, якщо Вам потрібна консультація, не потрібно телефонувати в техпідтримку, достатньо зателефонувати менеджеру, який докладе всіх зусиль для вирішення Вашої проблеми.

5. Вартість підключення та сума щомісячної абонентської плати визначаються для кожного клієнта індивідуально, залежно від технічних умов підключення і потреб кожної конкретної компанії.

6. Конкурентоспроможність цінової політики та якості наших послуг обумовлена ​​прямими домовленостями з найбільшими світовими постачальниками послуг доступу до мережі Інтернет. З нами робота в Інтернет – задоволення, що складається з декількох компонентів: якість, стабільність, швидкість і надійність.

7. Ми – єдиний провайдер Харкова, який підписує зі своїми клієнтами Угода про рівень сервісу, в якому регламентуються терміни проведення всіх робіт, умови підключення та роботи з конкретною компанією.

Чому варто звернутися свме до нас

1. Досвід та якість послуг

Ми на ринку інтернет-послуг більше 10 років і якість обсуживания є нашим головним пріоритетом.

2. Сучасне обладнення

Найсучасніше обладнання для кращої якості зв’язку.

3. Доступні ціни

Гнучка система ціноутворення. Кожен знайде відповідний тарифний план

4. Швидкість реагування

Підключення та реагування на звернення кожного клієнта в максимально швидко.

5. Стабільність з’єднання

Вам не варто турбуватися за якість зв’язку. Вона завжди добра.

6. Підтримка

За кожним клієнтом закріплюється менеджер, який володіє всією необхідною інформацією.