Багатоканальний (057) 714-50-50

Укрмирком

Интернет в каждый офис!

Чому клієнти обирають нас? Для кожного з нас важлтва стабільність в усьому. Прибуток і розвиток багатьох компаній залежить від стабільності Інтернет-каналу. ТОВ "УКРМІРКОМ" має 4 зовнішніх канали, що дозволяє забезпечити безперебійний зв'яізок.
Читать еще...

Про нас

Наша компанія успішно працює з багатьма компаніями Харкова та України, надаючи послуги доступу до мережі Інтернет. На даний момент корпоративні клієнти є ключовим пріоритетом нашої діяльності, і ми вжили низку заходів для того, щоб Ви завжди були задоволені якістю наших послуг:

1. Ми закуповуємо найсучасніше обладнання всесвітньо відомих виробників, що дозволяє звести час простою і ремонту до мінімуму.

2. Основний спосіб підключення клієнтів - FTT-Building, на вимогу можливе підключення FTT-Home.

3.  Підключення клієнтів відбувається в максимально стислі терміни, що можливо завдяки використанню декількох технологій передачі даних. Так, якщо доступ до Інтернету Вам потрібен «на вчора», можемо запропонувати наступний варіант: на час проведення робіт за погодженням і прокладання оптичних ліній зв'язку ми підключаємо Вас за допомогою партнерських мереж, а потім переносимо на свою технічну площадку. І це тільки один варіант з безлічі можливих!

4.Спілкування з клієнтами у нас максимально персоналізоване - при підписанні договору клієнт знайомиться з персональним менеджером, який досконально володіє всією необхідною інформацією - способом підключення, технічні характеристики обладнання в даному сегменті мережі, історії платежів та ін. В разі, якщо Вам потрібна консультація, не потрібно телефонувати в техпідтримку, достатньо зателефонувати менеджеру, який докладе всіх зусиль для вирішення Вашої проблеми.

5. Вартість підключення та сума щомісячної абонентської плати визначаються для кожного клієнта індивідуально, залежно від технічних умов підключення і потреб кожної конкретної компанії.

6. Конкурентоспроможність цінової політики та якості наших послуг обумовлена ​​прямими домовленостями з найбільшими світовими постачальниками послуг доступу до мережі Інтернет. З нами робота в Інтернет - задоволення, що складається з декількох компонентів: якість, стабільність, швидкість і надійність.

7. Ми - єдиний провайдер Харкова, який підписує зі своїми клієнтами Угода про рівень сервісу, в якому регламентуються терміни проведення всіх робіт, умови підключення та роботи з конкретною компанією.

Компанія УКРМИРКОМ

Про нас

Наша компанія на протязі 10 років успішно працює з багатьма компаніями Харкова та України, надає послуги доступу до мережі Інтернет. 

На цей час корпоративні клієнти є найвагомішим пріорітетом нашої діяльності.

Наші Клієнти

Что говорят о нас
 • Подключил в офис гарантированный канал 50 Мб/сек - доволен. Цена соответствует качеству.
  Vlad32
 • Подключил интернет Укрмира еще в 2015 году, за прошедшее время ни сбоев ни неполадок в работе интернета практически не б
  Аргишти
 • Молодцы, оперативно и качественно.
  Ангелина
 • Подключил для общение с детьми по скайпу. Пришли ребята все подключили, настроили, рассказали. Проблем нет.
  Афанасий
 • Интернет - АГОНЬ! Отлично грузит фильмы в хорошем качестве на телик. Стоит роутер - и везде отлично получаю инет.
  Виталик