Багатоканальний (057) 714-50-50

Укрмирком

Интернет в каждый офис!

Чому клієнти обирають нас? Для кожного з нас важлтва стабільність в усьому. Прибуток і розвиток багатьох компаній залежить від стабільності Інтернет-каналу. ТОВ "УКРМІРКОМ" має 4 зовнішніх канали, що дозволяє забезпечити безперебійний зв'яізок.
Читать еще...

Хостінг, Колокейшн, Дедикейтед

Реєстрація доменних імен - підберемо і зареєструємо будь-яке ім'я для Вашого сайту. Хостинг (hosting) - місце в Інтернеті для вашого сайту. Якщо Ви створили сайт і не знаєте, як і де його розмістити в Інтернеті, ми Вам допоможемо.

Індивідуальний підбір місця для Вашого сайту. Вартість хостингу визначається від обсягу Вашого сайту. Ми надамо панель управління для Вашого хостингу і надамо повну інструкцію. Вартість від 50 грн. у місяць.

Колокейшн (colocation) - послуга, яка полягає в тому, що ми розміщуємо Ваше обладнання в нашому дата центрі (ДЦ), підключаємо до електрики, забезпечуємо обслуговування і підключаємо до каналів зв'язку з високою пропускною спроможністю. Вартість даної послуги визначається виходячи від Вашого сервера (кількість юнітів, споживання електроенергії, резервне копіювання і т.д.)

Також, Ви можете взяти в оренду наші сервера (оренда виділеного сервера).

Дедікейтед (dedicated) - для Вас організуємо окрему фізичну машину, на якій Ви зможете запустити різні додатки, які не можуть співіснувати на одному сервері з іншими проектами або мають підвищені вимоги до ресурсів. Реєстрація доменних імен - підберемо і зареєструємо будь-яке ім'я для Вашого сайту.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші питання, телефонуйте 714-50-50, відділ продажів.

Компанія УКРМИРКОМ

Про нас

Наша компанія на протязі 10 років успішно працює з багатьма компаніями Харкова та України, надає послуги доступу до мережі Інтернет. 

На цей час корпоративні клієнти є найвагомішим пріорітетом нашої діяльності.

Наші Клієнти

Что говорят о нас
 • Подключил в офис гарантированный канал 50 Мб/сек - доволен. Цена соответствует качеству.
  Vlad32
 • Подключил интернет Укрмира еще в 2015 году, за прошедшее время ни сбоев ни неполадок в работе интернета практически не б
  Аргишти
 • Молодцы, оперативно и качественно.
  Ангелина
 • Подключил для общение с детьми по скайпу. Пришли ребята все подключили, настроили, рассказали. Проблем нет.
  Афанасий
 • Интернет - АГОНЬ! Отлично грузит фильмы в хорошем качестве на телик. Стоит роутер - и везде отлично получаю инет.
  Виталик